Sukienki na wesele długie, krótkie… a może kombinezon?

Moda ślubna jest dość zmienna, bo – może poza ponadczasową małą czarną – zmienia się w niej dosłownie wszystko. Zanim wybierzemy więc kreację na najbliższe wesele, warto zastanowić się, czy aby na pewno jest ona jeszcze modna i co ubierają panie na tegorocznych weselach?

Wśród pań z niższym wzrostem dominują sukienki na wesele długie, podwyższające talię, z jasnymi barwami i z dobrze dopasowanymi szpilkami. Panie z większymi udami wybierają – bardzo modne ostatnio – kombinezony, które koncentrują uwagę na plecach i ramionach. Oczywiście – zwłaszcza jeśli chodzi o posiadaczki szerszych bioder – warto swą kreację uzupełnić o odpowiednie dodatki, jak np. kolczyki. Niezmiennym trendem jest też prezentowanie nóg przez te z pań, które mają się czym pochwalić. Nic więc dziwnego, że to właśnie one podtrzymują wspomnianą ponadczasowość małej czarnej.

Najważniejsze jednak, abyśmy w naszej kreacji czuły się dobrze i swobodnie – nic nie powinno uwierać, nic nie powinno przeszkadzać (zwłaszcza w tańcu) i nic nie powinno być zbyt ciężkie.

Witaj na blogu! Mam nadzieję, że Ci się spodoba moja strona, która poświęcona jest modzie i trendom. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych pomysłów na stylizacje zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia. Zapraszam do lektury!